Zmień język:
Marka:
Napęd:
Rok produkcji:
od    do 
Ceny:
od    do 
Szukaj tir-pilzno - szukaj ofert
Tel. +48 510 079 221
E-mail:
Aktualne kursy:
Euro (EUR): 4.3945
Dolar (USD): 3.8724
Średni kurs NBP z dnia 2016-06-20

Witaj na naszej stronie

Nasza firma prowadzi działalność w zakresie zakupu i sprzedaży samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep, przyczep, pojazdów osobowych i maszyn budowlanych.

Prowadzimy także działalność w zakresie usług pośrednictwa sprzedaży w/w pojazdów. Posiadamy w ofercie wyłącznie pojazdy sprawdzone z terenu krajowego, bezwypadkowe i oryginalne z pełną dokumentacją techniczną, ważnymi badaniami technicznymi oraz ubezpieczeniem.

Nasza działalność pozwala na szybką i efektywną obsługę klienta w zakresie finansowania poprzez posiadanie oferty zarówno kredytowej jak i leasingowej. Dzięki profesjonalnej ofercie finansowania jest ono możliwe bez udziału własnego kredytobiorcy. Ponadto dla naszych klientów oferujemy także możliwość zawarcia kompleksowej umowy ubezpieczenia OC, AC, NW dla zakupionych pojazdów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 800-1800 oraz w soboty w godzinach 800-1600. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.tir-pilzno.pl oraz
www.tir-pilzno.otomoto.pl.

Nasza firma prowadzi także kompleksową obsługę jednostek gospodarczych w zakresie księgowości oraz kadr. Zapraszamy na stronę: www.biurorachunkowemm.pl.Marcin Bielatowicz
ul. Legionów 121/2; 39-220 Pilzno
Województwo Podkarpackie

+48 510 079 221
TAGI:
Wykonanie:


Strona korzysta z plików cookies, aby móc udostępnić użytkownikowi dodatkowe funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Możesz zablokować te pliki w ustawieniach swojej przeglądarki. Zobacz Politykę prywatności.
X